نوشیدنی سبز لاغر کننده

نوشیدنی سبز لاغر کننده

  • نوشیدنی سبز لاغری در یک نگاه

این نوشیدنی طبیعی از سیب خیار و زنجبیل تهیه می‌شود و سرشار از آنتی‌اکسیدان‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی است که عناصر ضروری در هر برنامه‌ی غذایی محسوب می‌شوند. این ترکیبات علاوه بر خواص فوق‌العاده‌ای که برای سلامتی دارند در جوار همدیگر به لاغری کمک زیادی می‌کنند.

  • سیب

مصرف روزانه‌ی سیب و به خصوص سیب سبز برای بهبود سلامتی فوق‌العاده است. این میوه‌ی کم کالری و کم چرب سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی و فیبر است. سیب به دلیل دارا بودن همین ترکیبات مفید به طور مؤثری روی متابولیسم یا همان سوخت و ساز بدن و هضم مواد غذایی تأثیر می‌گذارد. فیبرهای موجود در سیب جزو فعال‌ترین ترکیبات این میوه هستند که به هضم بهتر مواد غذایی و همچنین ایجاد احساس سیری بدون دریافت کالری زیاد کمک می‌کنند. سیب همچنین به مقابله با احتباس آب و کلسترول بد خون کمک می‌کند. اکثر مردم از اثرات این دو مشکل روی وزن بی‌اطلاع هستند. خوشبختانه این میوه می‌تواند به حل این دو مشکل کمک کرده و شما را به اندام مورد علاقه‌تان برساند.

  • خیار

خیار از میزان زیادی آب تشکیل شده است. به همین دلیل نیز به لاغر شدن در عین سلامتی کمک می‌کند. آب یکی از مایعات باارزشی است که باعث فعال شدن سوخت و ساز بدن می شود و با حفظ آن به سوزاندن کالری‌های دریافتی کمک می‌کند. این میوه همچنین منبع فلاوونوئیدها، مواد معدنی و دیگر مواد مغذی مهم و ضروری است که به سم زدایی از بدن و کاهش وزن کمک می‌کنند.

  • زنجبیل

زنجبیل خواص فوق‌العاده ای دارد که به چند شیوه به کاهش وزن کمک می‌کند. اول اینکه این ریشه‌ی پرخاصیت قدرت کاهش التهاب و حساسیت بدن به گلوکز را دارد. باید بدانید که این دو عامل مانع از سوزاندن کالری می‌شود. علاوه بر این، زنجبیل باعث ایجاد احساس سیری می‌شود در نتیجه شما از زیاده‌روی و پرخوری روزانه در امان می‌مانید. از این‌ها گذشته، زنجبیل خواص گوارشی دارد. یعنی اینکه باعث تحریک ترشحات معده شده، عضلات روده‌ها را تقویت می‌کند و حرکات آن‌ها را بالا می‌برد. متخصصان بر این عقیده هستند که ترکیبات موجود در زنجبیل مانند ژینژرول و شوگائول، باعث تحریک متابولیسم، افزایش انرژی سوزی و سوزاندن هر چه بیشتری چربی‌ها می‌شوند.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.