دمنوش های گیاهی درمان سرماخوردگی

دمنوش های گیاهی درمان سرماخوردگی

دمنوش های گیاهی درمان سرماخوردگی

با توجه به ورود به پاییز سرماخوردگی تا چندین ماه آینده یکی از رایج ترین بیماری های بین افراد می باشد توصیه اول آزمایشگاه دکتربرادران به شما این است که مراقب خود باشید و تا حد امکان پیش گیری کنید اما اگر دچار بیماری سرماخوردگی شدید ما یک پیشنهاد شگفت انگیز برای درمان شما داریم و آن استفاده از یک دمنوش فوق العاده می باشد. آزمایشگاه دکتر برادران اصفهان درادامه نحوه تهیه این دمنوش را برای شما بیان می کند

با استفاده از برخی دمنوش ها قادر خواهید بود سرماخوردگی خود را برطرف کنید با افزایش توان سیستم ایمنی بدن قادر خواهید بود آبریزش بینی، گلودرد، سرفه و عطسه را برطرف کنید  مصرف چهار تخم ، شلغم، زنجبیل و با کمک گرفتن از بخور گیاهان مختلف می توانید این اختلال را برطرف کنید.

 یکی دیگر از گیاهان دارویی موثر در درمان سرماخوردگی که آزمایشگاه دکتر برادران قصد معرفی ان را دارد، زنجبیل است که به دلیل خاصیت تعریق کنندگی سبب خروج ویروس ها از بدن می شود، زنجبیل خاصیت زد درد نیز دارد و باعث خروج لین ویروس از بدن شما می شود.

پیشنهاد آزمایشگاه دکتر برادرن به شما این است که ۵۰ گرم آویشن شیرازی، ۴۰ گرم پونه کوهی ،۳۰ گرم گل پنیرک و ۲۵ گرم گل ختمی را به همراه چند عدد عناب را جوشانده و سپس محلول صاف شده این مخلوط را روزانه ۴ نوبت هر بار ۱ لیوان مصرف کنند.

همچنین مصرف چهار تخم (بهدانه، بارهنگ، تخم شربتی و قدومه شیرازی) سبب نرمی سینه می شود؛ افراد سرماخورده می توانند با مصرف شلغم پخته شده از این آنتی بیوتیک طبیعی بسیار قوی بهره مند شوند.

دیگر گیاهانی که آزمایشگاه دکتر برادرن اصفهان به شما استفاده از آن را توصیه می کند بخور گیاهانی مانند اکالیپتوس، آویشن، پونه و بابونه نیز تاثیر چشمگیری در درمان این عارضه خواهد گذاشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published.